יום ה', ב’ באלול תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת מרחבי כיתות חדר מורים יצירת קשר
 
 
להלן הטיולים לשנת תשע"ז. יכולים להיות שינויים, יש להתעדכן מול המחנכות
עלון להורים
טקס טו בשבט שנערך על ידי שכבה ב'.
אירועי יום המורה בבית חינוך נחשונים
שבוע לימודים מרוכז לכלל תלמידי ביה"ס אשר היווה חשיפה ויצר עניין בנושא. המטרה: הטמעת מסרים חינוכיים של אחריות, זהירות והתנהגות נבונה בדרך.
"והיה כעץ שתול על פלגי מים אשר פריו יתן בעתו ועלהו לא יבול; וכל אשר יעשה יצליח" (תהלים א', ג').
הרב קוק אמר: "צריך שכל איש ידע ויבין, שבתוך תוכו דולק נר, ואין נרו שלו כנר חברו, ואין איש שאין לו נר. וצריך שכל איש ידע ויבין, שעליו לעמול ולגלותאת אור הנר ברבים ולהדליקו לאבוקה גדולה ולהאיר את העולם כולו".
יום הזיכרון ליצחק רבין -מפקד בוקר בבית הספר. רצח רבין מהווה תמרור אזהרה לסכנות האורבות לחברה הישראלית כאשר אי הסכמה מסתיימת ברצח. אחד הלקחים מרצח רבין הוא הצורך באיפוק, ריסון עצמי, כבוד וקבלת האחר גם כשדעותיו שונות משלי, שמירה על תרבות השיח ולקיחת אחריות על המילים ועל המעשים. יום הזיכרון ליצחק רבין מדגיש את הצורך באחריות אישית לעתיד החברה שלנו
משפחת "נחשונים" יקרה; הצוות החינוכי, הורים והכי חשובים תלמידים יקרים, יום פתיחת שנת הלימודים הוא יום מרגש וחגיגי ואני שמחה לפתוח את השנה בסימן התחלה חדשה. התחלה שתביא עמה צמיחה חדשה, תנופה חדשה והזדמנויות חדשות. חזון בית הספר "נחשונים" מצהיר כי "השאיפה למצוינות היא מידת הרצון, הגשמת המצוינות היא מידת ההשקעה, השמיים הם הגבול והדרך, דרך ארץ" (חזקי אריאלי, מנכ"ל העמותה למצוינות בחינוך).
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
לתלמידים, התנהגותכם בביה"ס ומחוצה לו תהא מתוך כבוד והתחשבות בזולת ולפי נוהגי אזרחות טובה. אתם מייצגים את ביה"ס גם מחוץ לכתליו, לכן עליכם להתנהג באופן שיכבד אתכם ואת ביה"ס. קוד התנהגות הבית ספרי משלים את האמנה העירונית המציינת את עשרת הדברות ואמצעי האכיפה לכל באי ביה"ס.
קרא עוד...
בקישור זה תמצאו קישורים לצורך התחברות לתוכנת הסקרץ' לפי כיתות- היכנסו רק לכיתה אליה אתם שייכים.כמו כן, מצורפת מצגת הסבר.
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת יתקיים בתאריכים 5.2-10.2.17 .כאן ניתן למצוא מידע להורים ולתלמידים וכן אתרים העוסקים בגלישה נבונה באינטרנט. נחשונים גולשים נבונים !!
קרן אמא של אוריה מכיתה א'1, הגיע ללמד את הילדים כיצד להכין פרחים צבעוניים מנייר.
בית הספר התחרה בתחרות אליפות הסייבר. ההורים נרתמו לנושא וסייעו לילדים. תודה לכל ההורים.
אבא של אביב וודגה מספר על מסע העלייה שלו מאתיופיה לארץ ישראל.
הודעות ועדכונים
פעילויות ואירועים בית ספריים
כדאי לדעת
מועצת תלמידים
משולחנה של אילנה נולמן
תחומי הלימוד
אתרים שימושיים
חדר מורים
תוצרי תלמידים
מרחבי כיתות
חידת החודש
הורה מעשיר
ארכיון


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS