יום ג', כב’ בסיון תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת מרחבי כיתות חדר מורים יצירת קשר
 
 
 
 
אליפות הסייבר הישראלית


פעילויות לתרגיל למידה בחירום לפי שכבות גיל
קרא עוד...
קייטנות דיגיטליות
היום מתקיים תרגיל למידה בחירום בין השעות 16:00-22:00 עליכם לענות על השאלון ולאחר מכן לבצע את המשימה בהתאם לכיתה אליה אתם משתייכים.המשימות הן מאתר אופק מט"ח ומצריכות שימוש בשם המשתמש והסיסמא שקיבלתם מהמחנכות.
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת האינטרנט הינו שבוע שיא במערך הפעילויות המתקיימות במוסדות החינוך בארץ לכל אורך השנה. האירוע מתקיים בזיקה ליום האינטרנט הבטוח הבינלאומי (SID) אשר חל מדי שנה בחודש פברואר, ביותר מ- 100 מדינות ברחבי העולם. במהלך השבוע תקיימנה המחנכות והיועצות פעילויות בכיתות בנוסף לפעילויות ולעיסוק בנושא במהלך כל השנה. כמו כן, יתקיימו מפגשים שכבתיים עם רכזת התקשוב של בית הספר.
היום מתקיים תרגיל למידה בחירום בין השעות 16:00-22:00 עליכם לענות על השאלון ולאחר מכן לבצע את המשימה בהתאם לכיתה אליה אתם משתייכים.המשימות הן מאתר אופק מט"ח ומצריכות שימוש בשם המשתמש והסיסמא שקיבלתם מהמחנכות.
עידן המאה 21 רשת האינטרנט הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו בכל תחומי החיים. למעשה, אנו, ילדינו ותלמידנו "חיים ברשת". מכאן, שעולה צורך אמיתי להנחות, ללוות ולשמור על רווחתם ושלומם של הילדים במרחב הווירטואלי, לתת להם כלים להתנהלות מכבדת ואחראית במרחב הווירטואלי ובד בבד למנוע התנהגויות סיכון. השבוע הלאומי לגלישה בטוחה יצוין השנה בסימן "ביחד טווים ברשת מעשים טובים", וזאת מתוך הבנה כי עשיית מעשים טובים ברשת מהווה חלק חשוב בחינוך לגלישה אחראית ונבונה, ומתוך ההכרה כי לילדים ולבני הנוער יש את הכוח והיכולת לקדם מרחב בטוח ברשת, למענם ולמען חבריהם. בנוסף, שבוע זה יוקדש לקידום חינוך לנורמות התנהגות ראויות ברשת, תוך העלאת המודעות לסכנות, והקניית כלים טכנולוגיים והתנהגותיים מועילים בעת הגלישה במרחב זה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
לרשותכם מאגר של אתרים שיעזרו לכם במהלך חיפוש מידע בנושאים שונים ברשת האינטרנט. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כתובת האתר הרצויה.
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת יתקיים בתאריכים 5.2-10.2.17 .כאן ניתן למצוא מידע להורים ולתלמידים וכן אתרים העוסקים בגלישה נבונה באינטרנט. נחשונים גולשים נבונים !!
אתרים העוסקים בתחום המדעים
אתרים עם פעילויות שונות במתמטיקה ברמות שונות
אתרים העוסקים בפעילויות חינוכיות בנושאים שונים
אתרים עם תוכנות שונות וכלים העוזרים לעבוד באופן יעיל בסביבת האינטרנט
פעילויות מומלצות לשעות הפנאי
קרן אמא של אוריה מכיתה א'1, הגיע ללמד את הילדים כיצד להכין פרחים צבעוניים מנייר.
בית הספר התחרה בתחרות אליפות הסייבר. ההורים נרתמו לנושא וסייעו לילדים. תודה לכל ההורים.
אבא של אביב וודגה מספר על מסע העלייה שלו מאתיופיה לארץ ישראל.
תלמידים יקרים,לחצו על הקישור ובצעו את ההוראות במלואן.תודה על שיתוף הפעולה!
לכבוד פתיחת שנת הלימודים תשע"ו להלן המטרות והיעדים
קרא עוד...
יום הזיכרון ליצחק רבין -מפקד בוקר בבית הספר. רצח רבין מהווה תמרור אזהרה לסכנות האורבות לחברה הישראלית כאשר אי הסכמה מסתיימת ברצח. אחד הלקחים מרצח רבין הוא הצורך באיפוק, ריסון עצמי, כבוד וקבלת האחר גם כשדעותיו שונות משלי, שמירה על תרבות השיח ולקיחת אחריות על המילים ועל המעשים. יום הזיכרון ליצחק רבין מדגיש את הצורך באחריות אישית לעתיד החברה שלנו
משפחת "נחשונים" יקרה; הצוות החינוכי, הורים והכי חשובים תלמידים יקרים, יום פתיחת שנת הלימודים הוא יום מרגש וחגיגי ואני שמחה לפתוח את השנה בסימן התחלה חדשה. התחלה שתביא עמה צמיחה חדשה, תנופה חדשה והזדמנויות חדשות. חזון בית הספר "נחשונים" מצהיר כי "השאיפה למצוינות היא מידת הרצון, הגשמת המצוינות היא מידת ההשקעה, השמיים הם הגבול והדרך, דרך ארץ" (חזקי אריאלי, מנכ"ל העמותה למצוינות בחינוך).
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
טקס טו בשבט שנערך על ידי שכבה ב'.
19:29 (22/02/17) רחלי וידס
תלמידים יקרים,עליכם להיכנס למרחבים הכיתתיים ולבצע את המשימה.ליחצו כאן כדי לקבל תזכורת כיצד נכנסים למרחבים.
אירועי יום המורה בבית חינוך נחשונים
שבוע לימודים מרוכז לכלל תלמידי ביה"ס אשר היווה חשיפה ויצר עניין בנושא. המטרה: הטמעת מסרים חינוכיים של אחריות, זהירות והתנהגות נבונה בדרך.
"והיה כעץ שתול על פלגי מים אשר פריו יתן בעתו ועלהו לא יבול; וכל אשר יעשה יצליח" (תהלים א', ג').
הודעות ועדכונים
פעילויות ואירועים בית ספריים
כדאי לדעת
מועצת תלמידים
משולחנה של אילנה נולמן
תחומי הלימוד
אתרים שימושיים
חדר מורים
תוצרי תלמידים
מרחבי כיתות
חידת החודש
הורה מעשיר
ארכיון
שנת הלימודים תשע"ז
שנת הלימודים תשע"ח